Štěňátka po Maxíkovi

28.1. Dnes nám dorazily očekávané výsledky z Laboklinu.
Protože je náš Maxík již ověřený a spolehlivý krycí pes, je po něm již dost štěňátek, tak jsem se rozhodla jej ještě nechat otestovat. Aby majitelé jeho čtyřnohých dětiček nečekala žádná smutná překvapení v podobě různých nemocí. Všemu bohužel nelze předejít, ale snažíme se, aby byl co nejvíce  kladen důraz na zdraví a povahu štěňátek. Samozřejmě chce každý krásné štěňátko, typického labrouška se všim všudy. Ale pro každého páníčka je ten jeho pejsek právě ten nejkrásnější na světe. Ale určitě chce mít i povahově typického labradora (pro tu jejich úžasnou, kamarádskou povahu, parťáka do nepohody) a přeje si, aby byl co nejzdravější. A proto jsem moc ráda, že je náš Max zdravý a povahově úžasný pes (pro nás i samozřejmě nejkrásnější) a moc si přeji, aby to nejlepší ze sebe předával svým potomkům.

V CHS Chocolate Energy a Golden Vitality jsou právě narozená štěňátka po našem Maxíkovi. Chovatelé se o štěňátka výborně starají, pečují o ně s láskou a budoucí majitele pečlivě vybírají. Kdyby bylo u nás doma místečko na další čokoládku, neváhala bych a s klidným srdcem vybírala právě tam!


                                                              http://www.chocolateenergy.cz/stenatka/

 

2.4. Hezké velikonoce!!

                                                                                               Kamínek 3 týdny
26.3. Dva týdny na světě

Náš jedináček už otevřel očička a snaží se zvedat na nožičky. Dohání váhový úbytek z prvních dnů, kdy ho mamča raději přenášela z místa na místo, než aby mu dala pořádně napít. Prostě Korča není na jedináčky stavěná. Ale už si zvykla, musíme ji více zaměstnávat, aby si nudou neokusovala drápky, ale jde to. Prcek už váží 1,5kg a už se dokáže i hlasitě ozvat. Třeba když se mamča moc rychle postaví a on ještě nemá dopité mléko.
Vrh "K"

12.3. se naší Korynce narodil pejsek "Kamínek". Je to jediné štěňátko z vrhu "K". Otcem je náš pejsek Maxík.
Věřím, že tenhle jedináček bude jednou krásný a zdravý představitel tohohle úžasného plemene. Momentálně je to ale ještě malá hnědá myška, která má všechno před sebou. Maminka Korča se o něj přepečlivě stará, tatínka nepustí ani nakouknout. Za pár týdnů ale bude všechno jinak a věřím, že po dobu, kdy bude u nás, užije si oba rodiče do sytosti. Nová rodina už na něj netrpělivě čeká. Moc mě potěšila jejich blesková výzdoba domu, když se dozvěděli, že štěňátko je již na světě.4.-5.10. MVP Bratislava

Tento víkend jsme vyrazili na Slovensko. Měli jsme v plánu plno důležitých věcí. Navšívit naši neteřinku Marťu s jejím přítelem Michalem. A hlavně omrknout jejich nový přírůstek v rodině - jak jinak, než čokoládového labradorka Mennyho. Menny (Ironman Lady Alison) je syn naší Korči (taťkou je Kersi od Monči Čmielové - CH Kersten od Tří Jasanů). Prostě naše letošní mimčo :-).
Další velký plán byl navštívit MVP v Bratislavě a zabojovat o CACe a splnit tak podmínky pro Junior Championa SK.Malý Menynko měl svou výstavní premiéru a drželi jsme mu všechny palce, ať se pěkně předvede a výstavy si zalíbí.

Byl to úžasný víkend, s rodinou a našima čokoládkama. Zvládli jsme kromě výstav také prohlídku Bratislavy (se skvělým průvodcem) a večerní grilování. Kluci čokoládoví si krásně vyhráli a náš Martínek byl tak spokojený, že se vůbec netěšil domů.

Výstavy dopadly výborně:

4.10. 2014: Max- Výborný 2, Res.CAC
5.10. 2014: Max- Výborný 1, CAC (splněny podmínky pro JCH SK)
                 Menny- Velmi nadějný 1

Max


MennyKluci spolu