Výstavní úspěchy

22.5. S mírným zpožděním musím poděkovat všem, kteří reprezentují mou CHS na výstavách. Někdy se daří více, někdy méně, ale tak už to chodí. Ale nejde o život, hlavní je, že se na výstavě všichni sejdeme, poklábosíme a podrbeme všechny čokoládky. Pěkný posudek potěší, ale pro nás jsou ti naši hafani stejně nejkrásnější i bez posudků a titulů. To ale neznamená, že bychom na ně nebyli pyšní, když se jim podaří zabodovat:).

Na Národní výstavě v Ostravě mě velice potěšila Hessynka (Hessy Lady Alison). V konkurenci dalších 6 fen ve třídě Otevřené získala ocenění Výborná 2, Res. CAC a posudek bez jediné výtky. Děkuji paní Košturové za krásné předvedení Hessynky.

Krajskou výstavou začal svou výstavní kariéru náš Čárlík (Chester Lady Alison). Ještě musí trošičku dopilovat předvedení, ale napoprvé známka Výborný 2 není vůbec špatný výsledek.

Musím se přiznat, že největší radost jsem měla z temperamentní Sárinky (Hannah Lady Alison). Poprvé jsem ji zkusila vystavit a Sárinka mě příjemně překvapila. Přestože jsme si běh a postoj vyzkoušely jen pár minut před nastoupením do kruhu, Sára poslouchala na slovíčko. Stála v postoji i běžela v kruhu jak nejlépe uměla. Právem si zasloužila ocenění Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. Sárinko, jsi jednička!

                                        Sára v postoji
                                                   
Sára-třída Otevřená